تبليغات X
خرید بک لینک و موفقیت در کسب و کار اینترنتی
خوراک

اخبار سایت

خرید بکلینک

  خرید بکلینک در صورتیکه سئو سایت برایتان اهمیت دارد باید بک لینک‌های سایت را آنالیز نمایید و از بک لینک‌ با کیفیت در سایت استفاده نمایید. با رعایت این موضوع میتوانید به بهینه سازی سایت و بالا بردن رتبه سئو سایت کمک شایانی نمایید. در این مقاله در مورد بک لینک و تأثیر آن در سئوی وبسایت، صحبت خواهیم کرد.


Backlink چیست؟
بک لینک - بک لینک چیست

یکی از پرکاربردترین عبارات در دنیای بهینه‌سازی سایت برا بکلینک موتورهای جستجو یا همان سئو است. در حال حاضر مفهوم بک لینک برای بسیاری از فعالان حوزه وب بحثی چالشی است. امیدواریم در این مقاله بتوانیم به درستی بیان کنیم که بک لینک چیست و چه تأثیر مثبت یا منفی می‌تواند بر روی رتبه سایت در موتورهای جستجو داشته باشد.

بک لینک ها در اصل لینک‌های ورودی به وبسایت شما از سایر ی   خریدوبسایت‌ها می‌باشند. هنگامی که یک صفحه وب آدرس صفحه وب شما را در سایت خود قرار می‌دهد به گونه‌ای که با کلیک بر روی آن آدرس به صفحه وبسایت شما هدایت شود آن آدرس به عنوان یک بک لینک در نظر گرفته می‌شود. در گذشته بک لینک یک مفهوم فوق‌العاده مهم و حتی می‌توان گفت مهم‌ترین معیار ارزیابی رتبه وبسایت‌ها در موتورهای جستجو بود،   خرید بکلینک اما امروزه با تغییر الگوریتم موتورهای جستجو و به‌خصوص گوگل اندکی از این اهمیت کاسته شده است. هرچند که هنوز هم بک لینک مناسب می‌تواند تأثیر چشمگیری در افزایش رتبه وبسایت و بهبود سئوی خارجی داشته باشد.

پیشنهاد وب رمز: راهنمای کامل از کیفیت بک لینک، لینک‌های اسپم و لینک‌های بد  خرید بکلینک 

برخی از اصطلاحات رایج که در خصوص بک لینک باید بدانید
Link Juice
بک لینک - link juice

هنگامی که یک صفحه وب به صفحات داخلی یا صفحه اصلی وبسایت شما لینک می‌دهد، این بک لینک Link Juice نامیده می‌شود. Link Juice در بهبود   خرید بکلینک رنک صفحات وب و همچنین Domain Authority (اعتبار دامنه) تاثیرگذار است. در صورتی که می‌خواهید در سایتتان به صفحه‌ای لینک بدهید اما به افزایش رنک آن صفحه کمکی نشود می‌بایست از تگ no استفاده کنید.

No Links
 همان‌طور که ذکر شد هنگامی که لینک یک صفحه از وب به همراه تگ no در صفحه دیگری قرار می‌گیرد این بک لینک به عنوان juice در نظر گرفته نمی‌شود. لینک‌های no تأثیری در بهبود رنک صفحات لینک‌شده ندارند و صرفاً جهت ارجاع مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما به عنوان یک وب‌مستر اگر می‌خواهید به سایت‌هایی لینک‌ بدهید که مورد اعتماد شما نیستند، لازم است   خرید بکلینک که از لینک‌های no استفاده کنید. از جمله لینک‌های no می‌توان به لینک‌های آدرس وبسایت‌ها در بخش نظرات اشاره کرد.

Do- Links
 به صورت پیشفرض تمامی لینک‌هایی که دارای تگ no نمی‌باشند، لینک فالو محسوب شده و به عنوان لینک juice در نظر گرفته می‌شوند.  خرید بکلینک 

Linking Root Domain
این عبارت به تعداد بک لینک‌هایی که از یک آدرس واحد به وبسایت شما ارجاع داده می‌شود مربوط است. یک وبسایت اگر حتی ده بار به وبسایت شما لینک داده باشد، همگی آن‌ها از دید juice به عنوان یک بک لینک در نظر گرفته می‌شوند و   خرید بکلینک تعداد آن‌ها تأثیری در افزایش سئو نخواهد داشت.

Low-Quality Links
بک لینک - Low-Quality Links

 لینک‌های کم کیفیت آن دسته از لینک‌ها می‌باشند که از سایت‌های اسپم و سایت‌هایی که لینک خروجی زیادی دارند به   خرید بکلینک سایت شما داده می‌شود. تأثیر منفی این بک لینک‌ها از تأثیرات مثبت آن‌ها بیشتر بوده و لازم است که از این نوع سایت‌ها دوری شود.

Internal Links
 لینک‌هایی که از یک صفحه وبسایت به صفحه‌ای دیگر از همان وبسایت اشاره می‌کنند لینک‌های داخلی نامیده می‌شوند.   خرید بکلینک هرچند که تأثیر این نوع لینک از بک‌ لینک‌های خارجی به وبسایت شما بیشتر است، اما اگر به درستی استفاده شوند می‌توانند در بهبود سئو وضعیت کلمات کلیدی اثرگذار باشند.

Anchor text
بک لینک - Anchor text

  خرید بکلینک متنی که به عنوان متن لینک در نظر گرفته می‌شود متن Anchor (لنگر) نامیده می‌شود. این متن تأثیر بسیاری بر بهبود رنک کلمات کلیدی مورد نظر در موتورهای جستجو دارد. به عنوان نمونه کد html زیر که یک لینک است را در نظر بگیرید

در این لینک عبارت هاستینگ متن Anchor می‌باشد. در صورتی که این لینک در سایت‌های مناسبی قرار گیرد، سایت .com در نتیجه جستجوی کلمه کلیدی هاستینگ رتبه مناسبی می‌تواند داشته باشد.  خرید بکلینک  البته عبارت =”no” به معنای no بودن لینک می‌باشد و جهت آشنایی شما با چگونگی استفاده از این تگ قرار داده شده است. برای تاثیرپذیری از این بک لینک این تگ می‌بایست حذف شود.

مزایای بک لینک در بهبود سئوی وبسایت
بک لینک - مزایای بک لینک در بهبود سئوی وبسایت

پیش از آنکه در خصوص تأثیر بک لینک در سئو صحبت کنیم، بهتر است بدانید که اهمیت بک لینک در سال‌های گذشته دستخوش تغییراتی شده است. زمانی بود که حتی بک لینک‌های کم کیفیت نیز در بهبود رنک صفحات سایت مؤثر بودند، اما امروزه با تغییر الگوریتم گوگل و استفاده از  خرید بکلینک  الگوریتم هوشمند پنگوئن بسیار مهم است که بک لینک شما از سایت با کیفیت که دارای رتبه مناسبی در موتورهای جستجو می‌باشند تهیه شود. همچنین دریافت بک لینک از سایت‌هایی با محتوای مرتبط به محتوای وبسایت شما کمک بسیاری به افزایش رتبه وبسایتتان در موتورهای جستجو خواهد کرد.

در کل هدف بک لینک دادن باید به گونه‌ای باشد که مخاطب را از سایت دیگر به سایت شما هدایت کند و صرفاً قرار دادن بک لینک در سایت‌های دیگر به   خرید بکلینک خودی خود تأثیر چندانی ندارد.

اجازه بدهید بررسی کنیم که چرا ایجاد بک لینک برای وبسایتتان حائز اهمیت است؟

بک لینک‌ها رتبه‌بندی سازمان‌دهی شده را بهبود می‌بخشند  خرید بکلینک 
بک لینک به شما کمک می‌کند تا جایگاه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد و موجب افزایش بازدید سایت خواهد شد. اگر محتوایی از وبسایت شما با متن Anchor مناسب در سایت دیگری لینک شود، آن محتوا به سرعت در موتورهای جستجو افزایش رتبه خواهد داشت.   خرید بکلینک بهتر است تمرکزتان را بر روی بهبود رتبه کلمات کلیدی و صفحات داخلی وبسایت قرار دهید تا صفحه اصلی.

بک لینک‌ها باعث می‌شوند سرعت ایندکس شدن صفحات سایتتان در موتورهای جستجو افزایش یابد
بک لینک‌ها سرعت جستجو و رسیدن ربات‌ها و خزنده‌های موتورهای جستجو را به سایت شما افزایش می‌دهند.   خرید بکلینک از همین رو به منظور تسریع در ایندکس شدن محتویات سایت شما استفاده از بک لینک مناسب، بسیار توصیه می‌شود.

چطور بک لینک بگیریم؟
  خرید بکلینکحال که با مفهوم «بک لینک» و نقش آن در بهبود سئوی سایت آشنا شدید، بهتر است که با تعدادی راهکار ساده در جهت جذب بک لینک مناسب برای وبسایتتان آشنا شوید.

نکته‌ای که در جذب بک لینک به منظور بهبود رتبه وبسایت حائز اهمیت است، این است که تعداد بک لینک نسبت به کیفیت آن اهمیت چندانی ندارد و کیفیت بک لینک دریافتی است که تأثیر خود را در بهبود سئوی وبسایت نمایش می‌دهد. بنابراین اگر قصد خرید بک لینک را دارید (که به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. چرا که اخیراً الگوریتم پنگوئن گوگل بک لینک‌های خریداری شده را شناسایی می‌کند و آن‌ها را به عنوان فاکتوری منفی در    خرید بکلینک سئوی وبسایت در نظر می‌گیرد) در صورتی که از کیفیت بک لینک‌ها اطلاعاتی ندارید ریسک نکنید و نسبت به خرید اقدام ننمایید.

چگونه می‌توان بک لینک‌های با کیفیت دریافت کرد؟
بک لینک - بک لینک با کیفیت

مقالات با کیفیت بنویسید
اگر می‌خواهید لینک سایت شما در سایت‌های با کیفیت قرار گیرد، مسلماً تولید محتوا وبسایت شما نیز می‌بایست کیفیت‌های لازم را داشته باشد. نوشتن مقالات کاربردی و با کیفیت (مثل همین مقاله :D) توجه صاحبان سایر وبسایت‌ها را به وبسایت شما جلب کرده و احتمال قرارگیری لینک مطالب   خرید بکلینک سایت شما در وبسایت ‌آن‌ها را افزایش می‌دهد. در نظر داشته باشید، مقالات با کیفیت، تحقیقی می‌باشند و کپی شده از سایت‌های دیگر نیستند.

شروع به کامنت‌بازی کنید
منظور از کامنت‌بازی مشارکت شما در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. انجمن‌های گفتگویی که لینک‌های Do- در پست‌های خود قرار می‌دهند، جایگاه بسیار مناسبی برای گرفتن بک لینک باکیفیت می‌باشند. همچنین شبکه‌های اجتماعی که امروزه بخش مهمی از اینترنت را به خود اختصاص داده‌اند با توجه به  خرید بکلینک  گستردگی مخاطبانشان به شدت برای گرفتن بک لینک توصیه می‌شوند.

مجموعاً موارد ذکر شده تنها بخشی از موارد مهم مرتبط با مفهوم بک لینک می‌باشد.  خرید بک لینک  مسلماً تجربیات شخصی هرکس در این زمینه متفاوت است و این مقاله تمامی آن‌ها را پوشش نخواهد داد. با این حال امید است که مطالب ذکر شده تا حد امکان کاربردی باشند و در استفاده از خدمات سئو و بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تأثیر مثبت داشته باشند.

جزئیات بیشتر..

سئو سایت

این یک راهنمای طولانی و بسیار کاربردی است. سئو سایت این مقاله را بوکمارک کنید و هر چند وقت یکبار از این صفحه بازدید کنید. سئو سایت ما در نردبان بطور مستمر محتوای این مقاله را ویرایش و بروزرسانی خواهیم کرد.
موتور جستجو چیست؟
موتور جستجو سئو ی سایت یک ابزار آنلاین است که به افراد برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظرشان در اینترنت کمک می‌کند بعنوان مثال گوگل و بینگ. سئو سایت همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید گوگل در حال حاضر اختلاف فاحشی با سایر رقبای خود در میزان سهم از بازار مورتوهای جستجو دارد.

سهم بازار موتورهای جستجو
منبع استت کانتر — سئو سایت علیرغم وجود بیش از ۳۰ موتور جستجوی دیگر علاوه بر گوگل، جامعه سئو بدلیل گستردگی سهم بازار گوگل تمرکز سئو سایت اصلی خود را به این موتور جستجو معطوف کرده است.
موتورهای جستجوی در نحوه رتبه بندی وبسایت‌ها در هنگام جستجوی کلیدواژه‌های مختلف، عملکرد متفاوتی دارند. این تفاوت عملکرد ناشی از هوش مصنوعی مورد استفاده در هریک می‌باشد. دلیل تصاحب بازار موتورهای جستجو توسط گوگل این است که گوگل نتایج بهتری در هنگام جستجو به کاربران نشان ‌می‌دهد و فرایند جستجو در اینترنت را برای کاربران را بیشتر تسهیل می‌کند.

بدلیل سهم بازار بیشتر گوگل، در این راهنما منظور ما از سئو سایت موتور جستجو، گوگل خواهد بود و در مورد نحوه بهینه سازی برای سایر موتورهای جستجو بحث نخواهیم کرد.

موتور جستجو چگونه کار می‌کند؟
موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ برای بررسی صفحات مختلف در وبسایت‌ها از سئو سایت ربات‌ها استفاده می‌کنند. این ربات‌ها در واقع برنامه‌های کامپیوتری هستند که از سایتی به سایت دیگر می‌روند و اطلاعات مربوط به سئو سایت صفحات مختلف را جمع‌آوری می کنند. در نهایت این اطلاعات را در یک پایگاه داده عظیم فهرست یا اصطلاحا ایندِکس (Index) می‌کنند.

در مرحله بعدی، صفحات موجود در فهرست گرداوری شده سئو سایت را با در نظر گرفتن صدها فاکتور ، رتبه‌بندی و تجزیه و تحلیل می‌کنند. حاصل این فرایند مشخص شدن رتبه صفحات مختلف از سایت‌های متفاوت برای یک کلیدواژه خواهد بود.

ربات گوگل چگونه بین صفحات وب حرکت میکند؟
ربات سئو سایت گوگل یا گوگل اسپایدر با حرکت بین صفحات مختلف به فهرست کردن صفحات می‌پردازد. این ربات در واقع یک برنامه کامپیوتری است که صفحات سئو سایت مختلف را بازدید و ارزیابی می‌کند. سایر موتورهای جستجو نیز از همین روش استفاده ‌می‌کنند.
بطور کلی عملکرد موتورهای جستجو شامل چهار مرحله است:

خزش (Crawling): مشاهده و بررسی سئو سایت صفحات وبسایت‌ها که اصطلاحا به آن کراولینگ یا خزیدن می‌گویند.
فهرست کردن (Indexing): فهرست کردن صفحات مشاهده شده
رتبه بندی صفحات (Ranking): رتبه‌بندی نتایج بر اساس کلمه کلیدی وارد شده توسط کاربر
نمایش نتایج به کاربر
الگوریتم‌های موتورهای جستجو برای نمایش صفحات معتبر و مرتبط سئو سایت در هنگام جستجوی یک کلیدواژه طراحی شده‌اند تا تجربه‌ی گشت و گذاری کارآمد و دلچسب در فضای وب را در اختیار کاربرانشان قرار ‌دهند. سئو سایت سئو و بهینه سازی محتوای صفحات، می‌تواند به شما در کسب رتبه‌ بالاتر در نتایج جستجو کمک کند.

به عنوان مثال، کیفیت محتوا و تحقیق در مورد کلمات کلیدی از عوامل اصلی بهینه‌سازی محتوا هستند و سرعت بارگذاری سایت و سازگاری با موبایل از دیگر فاکتورهای سئو سایت مهم سئوی سایت هستند. در ادامه این راهنما برخی از این فاکتورهای مهم در رتبه بندی را با هم مرور خواهیم کرد.

سئو چگونه کار می‌کند؟ مفهوم بهینه سازی موتورهای جستجو
به زبان ساده، با رعایت اصول سئو و سرمایه‌گذاری روی سئوی وبسایت، شما تلاش می‌کنید تا به موتورهای جستجو سئو سایت بفهمانید که محتوای شما بهترین نتیجه برای موضوع مورد نظر کاربر است. دلیل این امر این است که تمام موتورهای جستجو هدف یکسانی دارند: سئو سایت نمایش بهترین و مرتبط‌ترین نتایج به کاربران خود.

اگر می‌خواهید سئو سایت ترافیک ارگانیک بیشتری روی صفحات وبسایت خود ایجاد کنید، باید از الگوریتم‌های رتبه‌بندی در موتور جستجوی گوگل آگاه باشید. اگر بازدیدهای ویدیویی بیشتری برای کانال ویدیویی خود در یوتیوب می خواهید، باید تمرکز سئو سایت خود را روی سئو ویدیو و درک الگوریتم‌های رتبه بندی در یوتیوب بگذارید. از آنجا که هر موتور جستجو الگوریتم رتبه بندی متفاوتی دارد، پوشش دادن همه آنها در این مقاله غیرممکن است. بنابراین همانگونه که پیش از این نیز گفته شد ما تنها فاکتورهای رتبه بندی در گوگل را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.

اهمیت و مزایای سرمایه گذاری روی سئوی سایت
سئو یکی از بخش‌های مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ است. همه روزه مردم برای یافتن پاسخ سوالات، اطلاعات محصولات، خدمات سئو سایت و موارد دیگر، بیش از میلیاردها کلیدواژه را در موتورهای جستجو وارد می‌کنند. امروزه بهتر دیده‌شدن در فضای دیجیتال و کسب رتبه بالاتر در نتایج گوگل، تاثیر بسزایی در جذب مشتریان بالقوه و افزایش گردش مالی کسب‌وکارها دارد زیرا اکثر مردم تمایل به کلیک روی چند نتیجه اول در صفحه نتایج جستجوی گوگل دارند.

رتبه بندی موتورهای جستجو یک بازی تنها با یک برنده است. سه نتیجه برتر بیش از ۶۰ درصد از بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند سئو سایت و با رفتن به رتبه ۹، نرخ کلیک به ۳٪ کاهش می‌یابد.

نرخ-کلیک-بر-اساس-جایگاه-در-صفحه-نتایج-گوگل-۱
با بررسی نرخ کلیک برای جایگاه‌های مختلف در صفحه نتایج گوگل به نظر سئو سایت می‌رسد رتبه‌‌های ۱ تا ۳ اختلاف شدیدی با سایر رتبه‌ها در نرخ کلیک دارند.
از طرفی تحقیقات مختلف نشان داده کسب رتبه بالاتر در گوگل بیانگر اعتبار بیشتر آن کسب و کار نزد کاربران است.سرچ کردن در موتورهای جستجو برای بسیاری از برندها و کسب‌وکارها منبع اصلی جذب ترافیک و تکمیل‌کننده خدمات سئو سایت سایر کانال‌های بازاریابی است. در تصویر زیر مقایسه میزان بازگشت سرمایه (ROI) را برای انواع روش‌های بازاریابی ملاحظه می‌کنید:

جزئیات بیشتر..

سئو سایت

طراحی سایت فروشگاهی، به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که اجناس مور نظر را به راحتی پیدا کنند طراحی سایت و در هنگام پرداخت به مشکلی برخورد نکنند.

طراحی سایت شرکتی، به شما این اجازه را می‌دهد که خدمات خود را معرفی کنید طراحی سایت و مشتریان خاص شما را پیدا کنند.

در واقع طراحی سایت یک راه برای تبلیغ و معرفی دائمی شما و کسب و کارتان است که با هزینه کم، مشتریان زیادی را به شما می‌دهد.

شرکت اسپاد، با طراحی سایت اختصاصی به شما اجازه سفارش طراحی وبسایت مورد نظرتان را می‌دهد. شما می‌توانید با اعلام بودجه و پرسش درباره هزینه طراحی سایت به وبسایت ایده‌آل خود برسید.

طراحان شرکت دیجیتال مارکتینگ اسپاد، در زمینه طراحی اپلیکیشن نیز تخصص دارند؛ شما با تماس با این شرکت می‌توانید مشاوره رایگان بگیرید و طراحی سایت و اپلیکیشن خود را به آن‌ها بسپارید.

طراحی سایت فرآیند جمع آوری ایده ها و زیبایی شناختی طراحی سایت و اجرای اون ها، هدایت اصول خاص برای یک هدف خاص است. طراحی وب یک روند مشابه از خلق است، با هدف ارائه مطالب در صفحات وب الکترونیکی که کاربران نهایی می تونن طراحی سایت از طریق اینترنت با کمک یک مرورگر وب دسترسی داشته باشن.

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شه. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب است. طراحی رابط نویسنده، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی، طراحی سایت تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جست و جو. اغلب افراد زیادی در تیم هایی که جنبه های مختلف فرایند طراحی رو پوشش می دن، کار می کنند، هرچند که برخی از طراحان همه اون موارد رو پوشش می دن. اصطلاح طراحی وب به طور معمول برای توصیف روند طراحی مربوط به طراحی ظاهری (طرف مشتری) وب سایت از جمله نوشتن نشانه استفاده می شه. طراحی وب بخشی از مهندسی وب رو در طراحی سایت دامنه گسترده تر توسعه وب همپوشانی می کنه؛ انتظار میره طراحان وب از قابلیت های موجود با آگاهی تمام استفاده کنن.
طرح وب به طراحی سایت قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب سایت گفته میشه که معرف محتوا و مطالب اون وب سایت است. طرح وب جلوه بصری هدف وب سایت است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب رو به خود درگیر می‌کنه.
طراح وب با مدنظر قرار دادن هدف سایت و مخاطبان اون و با استفاده از عوامل متناسب با رویکرد سایت و با استفاده از ذهن خلاق و ذوق هنری خود در به کار بردن ابعاد و رنگ ها، طرحی می سازه که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب، نمای تکرار شونده و خسته‌کننده ای طراحی سایت رو به بازدیدکننده نرسونه. در سایت باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده بشه که کاربر به هنگام گشتن در صفحات متوجه این موضوع بشه که همه صفحات در یک سایت مشخص واقع شدن.

تمام عناصر وب سایت به صورت ترکیبی سایت ها رو تشکیل می دن. اغلب، معنای “طراحی” تنها به عنوان یه جنبه بصری درک می شه. طراحی سایت در حقیقت، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی بیشتری از قبیل قابلیت استفاده، ارگونومی، طرح بندی، عادت های کاربری، منطق ناوبری و سایر مواردی است که استفاده ی راحت تر از وب سایت ها و کمک به یافتن راحت تر اطلاعات رو تسریع میکنه.
گاهی اوقات در تعریف طراحی بخش فنی طراحی وب سایت تاکید می شه. مطمئنا، ساختمان وب سایت مدرن شامل اسکریپت های سمت سرور مانند php، asp و cgi است، سمت بصری وب سایت ها با HTML و CSS تعریف شده است، تجربه کاربر با جاوا اسکریپت پویا و آژاکس افزایش یافته است. با صحبت
کردن با افراد با دانش فنی ضعیف، به جای طراحی سایت صحبت در مورد جزئیات فنی، ما تمرکزمون رو روی قابلیت ها میگذاریم، مثلا تا چه اندازه ممکن است یه وب سایت رو از طریق سیستم مدیریت محتوا به روزرسانی کنید و چه ویژگی هایی برای کاربران قابل مشاهده است.
در شرایط کلاسیک، طراحی سایت ظاهر بصری یک وب سایت رو توصیف می کنه. رویکرد سنتی شامل کنتراست، رنگ، تعادل، تاکید، ریتم، سبک عناصر گرافیکی (خطوط، شکل، بافت، رنگ و جهت)، استفاده از آیکون ها، طراحی سایت بافت پس زمینه و فضای عمومی طراحی کلی وب سایت است.

اجزای طراحی سایت:
طراحی وب از بسیاری از اجزای بصری کلیدی به عنوان انواع طراحی استفاده میکنه، مانند:

طرح بندی: در این روش گرافیک، تبلیغات و متن مرتب میشه. در دنیای وب، یک هدف کلیدی برای کمک به مشاهده یافتن اطلاعاتی است که اون ها به دنبال آن هستن که طراحی سایت این شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی می شه.

رنگ: انتخاب رنگ بستگی به طراحی سایت هدف و مشتری داره؛ این می تونه یه طراحی ساده سیاه و سفید یا چند رنگ باشه که شخصیت یا نام تجاری یک سازمان رو با استفاده از رنگ های مناسب وب انتقال می ده.

گرافیک: گرافیک می تونه شامل لوگوها، عکس ها، کلیپ های تصویری و یا آیکون ها باشه که همه ی اون ها طراحی وب رو بهبود می بخشه. برای کاربر پسند بودن سایت، این ها باید در جای مناسب قرار بگیرن و با رنگ و محتوای صفحه وب کار کنن، طراحی سایت البته تا حدی که سایت رو بیش از حد سنگین نکنن.

فونت: استفاده طراحی سایت از فونت های مختلف می تونه طراحی وب سایت رو بهبود بده. اکثر مرورگرهای وب فقط می تونن تعدادی از فونت هایی رو که به عنوان “فونت های وب ایمن” شناخته می شن رو بخونن، بنابراین طراحی سایت شما عموما در این گروه قابل پذیرش کار می کنه.

محتوا: بخش محتوا و طراحی می تونن با هم کار کنن تا پیام سایت رو از طریق تصاویر و متن بیشتر منتقل کنن. متن نوشته شده همیشه باید مرتبط و مفید طراحی سایت باشه تا خواننده رو گیج نکنه و خوراک علمی مطابق میل اونها در سایت قرار بده. محتوا باید برای موتورهای جست و جو بهینه بشه و از یه اندازه ی مناسبی برخوردار باشه و کلمات کلیدی مرتبط در اون گنجانده بشه.

طراحی سایت کاربر پسند:
علاوه بر عناصر اساسی طراحی وب که باعث می شه سایت زیبا و از لحاظ بصری قابل قبول باشه، سایت همیشه باید کاربر نهایی رو هم در نظر بگیره. با توجه به عوامل زیر میشه کاربر طراحی سایت پسند بودن رو در طراحی سایت به بالاترین سطح رسوند.

ناوبری: معماری سایت، منوها و طراحی سایت سایر ابزارهای ناوبری در طراحی وب با توجه به نحوه مرور و جست و جوی کاربران ایجاد می شه. هدف این کار این است که به کاربر کمک کنه تا به راحتی از سایت استفاده و اطلاعات لازم رو پیدا کنه.

چند رسانه ای: محرک های ویدیویی و صوتی مرتبط در طراحی می تونن به کاربران کمک کنن تا اطلاعات رو درک کنن، به قولی درک سریع و آسانی طراحی سایت از مطلب داشته باشن. این کار می تونه بازدیدکنندگان رو تشویق کنه که زمان بیشتری رو در صفحات وب صرف کنن.

سازگاری: طراحی سایت صفحه وب به گونه ای که سایت با مرورگرهای مختلف سازگار باشه تا در همه ی اون ها و سیستم عامل به منظور افزایش بازدید آن به شکل یکسانی دیده بشه.

تکنولوژی: پیشرفت های تکنولوژی به طراحی وب سایت اجازه می ده تا جنبش و نوآوری رو اضافه کنن و این کار باعث میشه طراحی وب همیشه تازه، پویا و حرفه ای باشه.

تعاملی: افزایش مشارکت فعال کاربران با افزودن بخش نظرسنجی ها و فرم نظردهی در طراحی کاربران. فرم های ایمیل و ثبت نام در خبرنامه طراحی سایت بازدیدکنندگان رو به مشتریان تبدیل میکنه.

جزئیات بیشتر..

طراحی سایت

 

طراحی سایت فروشگاهی، به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که اجناس مور نظر را به راحتی پیدا کنند طراحی سایت و در هنگام پرداخت به مشکلی برخورد نکنند.

طراحی سایت شرکتی، به شما این اجازه را می‌دهد که خدمات خود را معرفی کنید طراحی سایت و مشتریان خاص شما را پیدا کنند.

در واقع طراحی سایت یک راه برای تبلیغ و معرفی دائمی شما و کسب و کارتان است که با هزینه کم، مشتریان زیادی را به شما می‌دهد.

شرکت اسپاد، با طراحی سایت اختصاصی به شما اجازه سفارش طراحی وبسایت مورد نظرتان را می‌دهد. شما می‌توانید با اعلام بودجه و پرسش درباره هزینه طراحی سایت به وبسایت ایده‌آل خود برسید.

طراحان شرکت دیجیتال مارکتینگ اسپاد، در زمینه طراحی اپلیکیشن نیز تخصص دارند؛ شما با تماس با این شرکت می‌توانید مشاوره رایگان بگیرید و طراحی سایت و اپلیکیشن خود را به آن‌ها بسپارید.

طراحی سایت فرآیند جمع آوری ایده ها و زیبایی شناختی طراحی سایت و اجرای اون ها، هدایت اصول خاص برای یک هدف خاص است. طراحی وب یک روند مشابه از خلق است، با هدف ارائه مطالب در صفحات وب الکترونیکی که کاربران نهایی می تونن طراحی سایت از طریق اینترنت با کمک یک مرورگر وب دسترسی داشته باشن.

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شه. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب است. طراحی رابط نویسنده، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی، طراحی سایت تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جست و جو. اغلب افراد زیادی در تیم هایی که جنبه های مختلف فرایند طراحی رو پوشش می دن، کار می کنند، هرچند که برخی از طراحان همه اون موارد رو پوشش می دن. اصطلاح طراحی وب به طور معمول برای توصیف روند طراحی مربوط به طراحی ظاهری (طرف مشتری) وب سایت از جمله نوشتن نشانه استفاده می شه. طراحی وب بخشی از مهندسی وب رو در طراحی سایت دامنه گسترده تر توسعه وب همپوشانی می کنه؛ انتظار میره طراحان وب از قابلیت های موجود با آگاهی تمام استفاده کنن.
طرح وب به طراحی سایت قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب سایت گفته میشه که معرف محتوا و مطالب اون وب سایت است. طرح وب جلوه بصری هدف وب سایت است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب رو به خود درگیر می‌کنه.
طراح وب با مدنظر قرار دادن هدف سایت و مخاطبان اون و با استفاده از عوامل متناسب با رویکرد سایت و با استفاده از ذهن خلاق و ذوق هنری خود در به کار بردن ابعاد و رنگ ها، طرحی می سازه که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب، نمای تکرار شونده و خسته‌کننده ای طراحی سایت رو به بازدیدکننده نرسونه. در سایت باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده بشه که کاربر به هنگام گشتن در صفحات متوجه این موضوع بشه که همه صفحات در یک سایت مشخص واقع شدن.

تمام عناصر وب سایت به صورت ترکیبی سایت ها رو تشکیل می دن. اغلب، معنای “طراحی” تنها به عنوان یه جنبه بصری درک می شه. طراحی سایت در حقیقت، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی بیشتری از قبیل قابلیت استفاده، ارگونومی، طرح بندی، عادت های کاربری، منطق ناوبری و سایر مواردی است که استفاده ی راحت تر از وب سایت ها و کمک به یافتن راحت تر اطلاعات رو تسریع میکنه.
گاهی اوقات در تعریف طراحی بخش فنی طراحی وب سایت تاکید می شه. مطمئنا، ساختمان وب سایت مدرن شامل اسکریپت های سمت سرور مانند php، asp و cgi است، سمت بصری وب سایت ها با HTML و CSS تعریف شده است، تجربه کاربر با جاوا اسکریپت پویا و آژاکس افزایش یافته است. با صحبت
کردن با افراد با دانش فنی ضعیف، به جای طراحی سایت صحبت در مورد جزئیات فنی، ما تمرکزمون رو روی قابلیت ها میگذاریم، مثلا تا چه اندازه ممکن است یه وب سایت رو از طریق سیستم مدیریت محتوا به روزرسانی کنید و چه ویژگی هایی برای کاربران قابل مشاهده است.
در شرایط کلاسیک، طراحی سایت ظاهر بصری یک وب سایت رو توصیف می کنه. رویکرد سنتی شامل کنتراست، رنگ، تعادل، تاکید، ریتم، سبک عناصر گرافیکی (خطوط، شکل، بافت، رنگ و جهت)، استفاده از آیکون ها، طراحی سایت بافت پس زمینه و فضای عمومی طراحی کلی وب سایت است.

اجزای طراحی سایت:
طراحی وب از بسیاری از اجزای بصری کلیدی به عنوان انواع طراحی استفاده میکنه، مانند:

طرح بندی: در این روش گرافیک، تبلیغات و متن مرتب میشه. در دنیای وب، یک هدف کلیدی برای کمک به مشاهده یافتن اطلاعاتی است که اون ها به دنبال آن هستن که طراحی سایت این شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی می شه.

رنگ: انتخاب رنگ بستگی به طراحی سایت هدف و مشتری داره؛ این می تونه یه طراحی ساده سیاه و سفید یا چند رنگ باشه که شخصیت یا نام تجاری یک سازمان رو با استفاده از رنگ های مناسب وب انتقال می ده.

گرافیک: گرافیک می تونه شامل لوگوها، عکس ها، کلیپ های تصویری و یا آیکون ها باشه که همه ی اون ها طراحی وب رو بهبود می بخشه. برای کاربر پسند بودن سایت، این ها باید در جای مناسب قرار بگیرن و با رنگ و محتوای صفحه وب کار کنن، طراحی سایت البته تا حدی که سایت رو بیش از حد سنگین نکنن.

فونت: استفاده طراحی سایت از فونت های مختلف می تونه طراحی وب سایت رو بهبود بده. اکثر مرورگرهای وب فقط می تونن تعدادی از فونت هایی رو که به عنوان “فونت های وب ایمن” شناخته می شن رو بخونن، بنابراین طراحی سایت شما عموما در این گروه قابل پذیرش کار می کنه.

محتوا: بخش محتوا و طراحی می تونن با هم کار کنن تا پیام سایت رو از طریق تصاویر و متن بیشتر منتقل کنن. متن نوشته شده همیشه باید مرتبط و مفید طراحی سایت باشه تا خواننده رو گیج نکنه و خوراک علمی مطابق میل اونها در سایت قرار بده. محتوا باید برای موتورهای جست و جو بهینه بشه و از یه اندازه ی مناسبی برخوردار باشه و کلمات کلیدی مرتبط در اون گنجانده بشه.

طراحی سایت کاربر پسند:
علاوه بر عناصر اساسی طراحی وب که باعث می شه سایت زیبا و از لحاظ بصری قابل قبول باشه، سایت همیشه باید کاربر نهایی رو هم در نظر بگیره. با توجه به عوامل زیر میشه کاربر طراحی سایت پسند بودن رو در طراحی سایت به بالاترین سطح رسوند.

ناوبری: معماری سایت، منوها و طراحی سایت سایر ابزارهای ناوبری در طراحی وب با توجه به نحوه مرور و جست و جوی کاربران ایجاد می شه. هدف این کار این است که به کاربر کمک کنه تا به راحتی از سایت استفاده و اطلاعات لازم رو پیدا کنه.

چند رسانه ای: محرک های ویدیویی و صوتی مرتبط در طراحی می تونن به کاربران کمک کنن تا اطلاعات رو درک کنن، به قولی درک سریع و آسانی طراحی سایت از مطلب داشته باشن. این کار می تونه بازدیدکنندگان رو تشویق کنه که زمان بیشتری رو در صفحات وب صرف کنن.

سازگاری: طراحی سایت صفحه وب به گونه ای که سایت با مرورگرهای مختلف سازگار باشه تا در همه ی اون ها و سیستم عامل به منظور افزایش بازدید آن به شکل یکسانی دیده بشه.

تکنولوژی: پیشرفت های تکنولوژی به طراحی وب سایت اجازه می ده تا جنبش و نوآوری رو اضافه کنن و این کار باعث میشه طراحی وب همیشه تازه، پویا و حرفه ای باشه.

تعاملی: افزایش مشارکت فعال کاربران با افزودن بخش نظرسنجی ها و فرم نظردهی در طراحی کاربران. فرم های ایمیل و ثبت نام در خبرنامه طراحی سایت بازدیدکنندگان رو به مشتریان تبدیل میکنه.

 

جزئیات بیشتر..

آموزش سئو

آموزش سئو و بهینه سازی سایت، یک فرآیند زمانبر و مستمر است. فرآیند  آموزش سئو  سایت ,و بهینه سازی سایت با تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و آنالیز رقبا آغاز می شود.

در این فرآیند با استفاده از تکنیک های برنامه نویسی، محتوای آموزش سئو محور، ایجاد بک لینک در سایت های معتبر و... ترافیک و بازدید سایت افزایش خواهد یافت. تمام سایت های طراحی شده توسط "وب 24" به صورت اختصاصی آموزش سئو شده برای گوگل طراحی می شوند و نکات بسیار مهم طراحی سایت که در بهینه سازی سایت تاثیر گذار هستند در آنها رعایت می شود.

آموزش سئو چیست ؟

آموزش سئو سایت که واژه فارسی عبارت Search Engine Optimization است و به صورت مخفف به آن SEO می گویند، به معنی انجام تمام فرآیندهایی است که باعث می شود سایت شما نتایج بهتری را در گوگل و سایر موتورهای جستجو کسب کند.

عواملی که در بهبود وضعیت آموزش سئو سایت شما تاثیر می گذارند را به دو دسته می توان تقسیم کرد: عوامل داخلی و عوامل خارجی. بهینه سازی سایت بیشتر بر روی عوامل داخلی تکیه دارد و با بهبود ساختار وب سایت و همچنین قالب آن سعی می کند وضعیت سایت شما در گوگل را بهبود ببخشد.

به این نکته توجه داشته باشید که عوامل مهم سئو عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود شدن، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و...) و محتوای آموزش سئو سایت. بنابراین هیچ متخصص سئوی سایتی نمی تواند به تنهایی باعث بهبود وضعیت سایت شما شود و شما علاوه بر اینکه باید یک سایت مناسب و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشید نیاز دارید که محتوای مناسب نیز در سایت خود تولید کنید (مطابق با استانداردهای گوگل).

به طور خلاصه آموزش سئو SEO یعنی از بین بردن مشکلات کدنویسی و قالب سایت شما و تعریف پارامترهای مناسب در آن برای بهبود وضعیت رتبه سایت شما در گوگل و بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب در زمینه کاری آموزش سئو شما (کلمات کلیدی که مخاطب شما آنها را جستجو می کند)، تولید محتوای مناسب و بهبود تجربه کاربری بر روی سایت شما که نهایتا منجر به امتیاز بیشتر صفحات سایت در گوگل می شود.

بنابراین آموزش سئو سایت، فرآیندی است که به تمام اتفاقات روی سایت مرتبط است و باعث می شود سایت شما نتیجه بهتری در گوگل کسب کند، این موضوع تاثیر مستقیمی بر روی افزایش بازدید و درآمد سایت شما خواهد داشت.

مزایای آموزش سئو چیست؟

بیش از 80% بازدید اینترنت از طریق موتورهای جستجو تقسیم می شود، آموزش سئو همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت سئو هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است.

در واقع با استفاده از تکنیک های آموزش سئو شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید و از سایت خود کسب درآمد داشته باشید.

در واقع هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری ندارد. نکته قابل توجه در بهینه سازی سایت اینجاست که شما بدون پرداخت هزینه های بالا می توانید چنین کاری را انجام دهید و آموزش سئو سرمایه گذاری که در زمینه بهینه سازی سایت خود انجام می دهید، بازگشت سرمایه قابل توجهی نسبت به سایر روش های بازاریابی اینترنتی و سنتی خواهد داشت، بنابراین اگر به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید، اولین کاری که باید انجام دهید، سرمایه گذاری در زمینه سئو وب سایت خود است.

هنری فورد در مورد اهمیت تبلیغات می گوید :  آموزش سئو توقف تبلیغات برای صرفه جویی در هزینه ها مانند متوقف کردن ساعت برای صرفه جویی در وقت است.

آموزش سئو چیست

اهداف آموزش سئو ؛ هدف از سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

کسب درآمد بیشتر را می توان به عنوان یکی از مهم ترین هدف های سئو سایت دانست. در حقیقت، کسب و کارهای اینترنتی به منظور افزایش درآمد خود به دنبال بهینه سازی سایت شان هستند. سئو کمک می کند آموزش سئو تا وب سایت های اینترنتی جایگاه خود در نتایج جستجو را بهبود ببخشند و رتبه های بالاتری در نتایج کسب کنند و به این ترتیب با قرار گرفتن در جایگاه بهتر نسبت به رقبا می توانند کاربران بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنند.

جای تعجب نیست که این روزها صدها سایت با محصولات و خدمات متفاوت، برای رسیدن به جایگاه نخست نتایج جستجو با یکدیگر رقابت می کنند. آموزش سئو به صورت کلی اهداف سئو را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

افزایش بازدید و ترافیک وب سایت

برندسازی اینترنتی و گسترش نام برند

افزایش فروش محصولات و خدمات (افزایش درآمد)

افزایش و بهبود رتبه سایت

اصول سئو چیست و چرا مهم است؟

سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد، مانند دفتر یادداشت شخصی شما در فضای اینترنت است که آموزش سئو فقط خودتان خواهید خواند و نمی‌توانید انتظار داشته باشید کسی آن را بخواند. برای آنکه محتوای سایت شما مخاطب پیدا کند و بتوانید در موتورهای جستجو به نتایج خوبی دست یابید باید با اصول سئو آشنا شوید. بکارگیری اصول سئو می‌تواند جایگاه شما در نتایج جستجو را ارتقا داده و ضمن افزایش کاربر به فروش بیشتر منجر شود.

اگر چه گوگل به صورت مستمر الگوریتم ‌های خود را بروز رسانی می‌کند و الگوریتم های آن دائما در حال ارتقا و تغییر هستند، اصول سئو قواعد و مقررات نسبتا ثابتی هستند که بکارگیری آن‌ها رتبه سایت شما را ارتقا خواهد داد. متخصصان حرفه ای سئو، ضمن بکارگیری اصول سئو، به صورت مستمر تغییرات آموزش سئو گوگل را بررسی می‌کنند و تلاش می کنند از نتایج یافته‌های خود را به بهترین شکل ممکن برای دستیابی به رتبه‌های برتر استفاده کنند. یافتن اصول حقیقی سئو و پرهیز از شایعات و افسانه‌های سئو می‌تواند در رسیدن کسب و کار‌ها به رتبه‌های برتر موتورهای آموزش سئو جستجو تاثیر گذار باشد.

اهمیت آموزش سئو در چیست؟

شاید شما هم مانند هزاران کسب و کار تنها به دلیل مزایای دیجیتالی به سراغ بهینه سازی سایت رفته اید که بی‌راه هم نرفته‌اید؛ زیرا بی‌تردید، بهینه سازی سایت قابلیت جستجوپذیری و در دسترس بودن سایت شما را بهبود آموزش سئو می‌بخشد اما سئو خواص دیگری هم دارد. برخی صاحبان کسب و کارها به غلط تصور می‌کنند سئو حرفه ای، ویژه صنایع بزرگ است؛ اما حقیقت آن است که بهینه سازی سایت به سایز شرکت ارتباطی ندارد، بلکه به شدت تحت تاثیر انگیزه های پیشرفت، استراتژی آموزش سئو  و بازاریابی اصولی شماست.

جستجوی ارگانیک، اصلی ترین منبع ترافیک سایت شماست

جستجوی ارگانیک سایت، بخش بزرگی از عملکرد وب‌سایت‌ها  را به خود اختصاص می‌دهد و از مزیت های رقابتی آموزش سئو مهم در برابر دیگر کسب و کارها به شمار می‌رود. و در نهایت، به بالا بردن نرخ تبدیل (conversion) یا مشارکت کاربران منجر می‌شود.

همان‌طور که بازاریابان می‌دانند، گوگل بخش بسیار بزرگ و قابل‌توجهی از بازار جستجو، یعنی ۷۵ درصد جستجوها را در برابر رقبا، یعنی yahoo، Bing، Baidu و... در اختیار دارد. این عدد به این معنی است که اکثر کاربران  آموزش سئو در سراسر دنیا حداقل روزی یک بار برای جستجوی اطلاعات به گوگل مراجعه می‌کنند، چون گوگل علاوه بر بهترین موتور جستجوگر در دنیا، محبوب ترین سرویس ارائه دهنده ایمیل نیز است. با این اوصاف پر واضح است که سئو حرفه ای و سایتی بی نقص، شما را به یکی از منابع قابل اعتماد و محبوب گوگل تبدیل خواهد کرد و به معنی دستیابی به مشتریان بیشتر و گسترش برند است.

هدف نهایی سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، ایجاد سایتی با دامنه قوی، طراحی زیبا و بدون نقص است که تجربه کاربری فوق العاده ای پدید آموزش سئو آورد و از طریق جستجو به راحتی قابل دستیابی باشد.

موتورهای جستجوگر از جمله گوگل معیارهای متعددی برای امتیازدهی به دامنه قوی سایت دارند، از جمله : بک لینک‌های باکیفیت؛ روش‌های machine learning، بهینه کردن صفحات داخلی سایت و محتوا. از یاد مبرید که ساخت برندی قابل‌اعتماد، آموزش سئو به تلاش، صبوری و تعهد و تضمین کیفیت نیاز دارد. مشتری‌ها اصولا بی‌دلیل به یک محصول اعتماد نمی‌کنند. بنابراین خدمات سئو حرفه ای را در کنار ارتقای کیفیت محصول، به صورت موازی پیش ببرید.

آموزش سئو خوب به معنی تجربه کاربری بهتر است

اگر بخواهیم روراست باشیم، باید اعتراف کنیم که رشد ارگانیک، آرزوی تمامی آموزش سئو کسب و کارهاست؛ اما شرکت‌های مطرح مانند آمازون، از همان ابتدا رشد ارگانیک نداشته‌اند، بلکه با اهمیت دادن به تجربه کاربری، جایگاه کنونی را به دست آورده‌اند.

گوگل نیز به مرور زمان معیارهای تجربه کاربری مطلوب را از طریق فیدبک‌های کاربران، تشخیص داده است و آن را از مهم‌ترین عوامل امتیازدهی به سایت ها قرار داده است. برای مثال کافی است که به صفحات آموزش سئو نتایج جستجو گوگل (SERP) هنگام تایپ یک عبارت، نگاهی بیندازید. گوگل در همان صفحه پاسخ مطلوب کاربر را به او می‌دهد و کاربر با خواندن SERP بهترین لینک را انتخاب می‌کند و وارد سایت می‌شود. آموزش سئو در واقع هدف اصلی گوگل از اصرار بر بهینه سازی یک سایت آن است که کاربران با کمترین کلیک، به آنچه می‌خواهند، دست یابند. 

جزئیات بیشتر..

آموزش سئو

آموزش سئو و فرآیند یادگیری آن، سخت، دشوار و زمانبر است که شاید هر کسی نتواند تا انتهای مسیر آن موفق عمل کند! آموزش سئو یادگیری بهینه سازی سایت و یا همان SEO برای افرادی که به دنبال یادگیری مهارتی کاربردی و پولساز هستند، اشخاصی که می خواهند کسب و کار خود را تا حد قابل قبولی رشد دهند و غیره می تواند، یک گزینه عالی محسوب شود، اما چگونه باید SEO را اصولی یاد گرفت؟ دور آموزش سئو، PDF سئو، ویدئو و فیلم رایگان سئو و … می توانند مفید باشند؟ اگر دوست دارید که جواب سوالات خود را بگیرید تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

سئو چیست؟
«خشت اول گر نهد آموزش سئو معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج» این ضرب المثلی است که بارها شنیده اید، اما در این زمینه باید بدانید که در صورتی که یک تعریف صحیح و اصولی از بهینه سازی سایت نداشته باشید، نمی توانید اقدام به شروع فرآیند آموزش سئو کنید!

برای تعریف سئو در ویکی پدیا آمده:

“بهینه‌سازی موتور جستجو ؛ (به انگلیسی: Search Engine Optimization)، به‌اختصار سئو (به انگلیسی: SEO)، یک‌روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب‌سایت یا یک صفحه وب در آموزش سئو  نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب‌سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق آموزش سئو موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.”

در رابطه با این اصل، تعاریف بسیار زیادی ارائه شده است، اما برای آموزش سئو  شروع ابتدا به بهتر است که به کلمات اصلی حرف اختصاصی SEO بپردازیم.

SEO یا Search Engine Optimization به مجموعه ای از فرآیندها گفته می شود که یک گروه، شخص یا شرکت برای بدست آوردن رتبه های بالا در موتورهای جستجو آن را انجام می دهند! هرچقدر که این فرآیند  آموزش سئو به شکل بهینه سازی تری انجام شود، کاربر رضایت بیشتری را در نهایت می بینید که باعث می شود، شما روز به روز در حال جذب ورودی های بیشتری از طریق موتور جستجو برای سایت خود باشید.

قبل از ادامه و توضیح دادن در مورد اهمیت سئو، مراحل یادگیری و آموزش سئو و … بهتر است در همینجا به این نکته مهم اشاره کنیم که کسب موفقیت در زمینه SEO، قبل از هرچیزی به رضایت کاربران بستگی دارد و هرچقدر که شما بتوانید در این زمینه موفق تر عمل کنید، فرآیند بهینه سازی سایت و عملیات آن به طرز چشمگیری بهتر خواهد شد.

شما آموزش سئو  برای این کار می توانید از روش های مختلفی مانند بهبود سرعت سایت، ارائه محتوای قدرتمند، واکنش گرا کردن سایت (ریسپانسیو بودن سایت برای نمایش صحیح در پلتفرم های متفاوت)، پاسخگویی به نظرات کاربران در رابطه با محصولات و خدمات شما و … می تواند یک گزینه خوب باشد.

اگر در ابتدای راه یادگیری سئو هستید، برای جزئیات بیشتر راجع به آموزش سئو  به مقاله‌ی سئو چیست مراجعه کنید.

موفقیت کسب و کارهای آنلاین و استارتاپ ها با کمک سئو چگونه امکان پذیر است؟
مانند تمام دنیا، در ایران هم چند سالی «فرهنگ جستجو» میان مردم جا افتاده است. در واقع افراد متوجه شده اند که آموزش سئو می توانند با جستجو در موتور جستجوی گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو، جواب سوالات خود را به راحتی پیدا کنند، محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند و حتی خدمات دلخواه خود را دریافت کنند! این فرهنگ و رواج بیشتر آن در میان مردم باعث شده است آموزش سئو که روزانه میلیاردها جستجو از طریق گوگل انجام می شود!

اگر آموزش سئو  سایت کسب و کار، تیم یا حتی خود شخص شما بتواند در صفحات موتور جستجو رتبه خوبی کسب کند، باعث می شود که شما بتوانید به صد ها و یا شاید هزاران مخاطبی که کلیدواژه های هدف کسب و کار شما را جستجو می کنند، دسترسی داشته باشید.

در واقع شما به راحتی ارتباط برقرار می کنید، ارتباطی که قادر است، آموزش سئو شانس افزایش فروش و یا مشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

شاید تا اینجا کمی آموزش سئو گیج شده باشید، اما بگذارید با یک مثال ساده تر برای شما در مورد اهمیت سئو بیشتر صجبت کنم:

فرض کنید که شما کسب و کاری در زمینه فروش انواع موبایل و تبلت دارید، این روزها که مردم به فکر خرید موبایل های خوب و گران قیمتی مانند iPhone 11 Pro هستند، در صورتی که با یادگرفتن و دیدن آموزش سئو، قادر باشید سایت خود را با این کلیدواژه به رتبه های برتر گوگل نزدیک کنید، می‌توایند فروش خود را تضمین کنید، هرچقدر که رتبه شما در صفحه جستجو بهتر باشد، قاعدتا شانس بیشتری برای آموزش سئو جذب ورودی خواهید داشت!

کاربران  به رتبه های برتر گوگل بیشتر اهمیت می دهند!
طبق آمارهای رسمی منتشر شده آموزش سئو توسط موتور جستجوی Google، به صورت میانگین بیش از 32 درصد کاربران موتورهای جستجو دارای پلتفرم دسکتاپ و 24 درصد کاربران پلتفرم های موبایل بر روی اولین رتبه گوگل کلیک می کنند و این به معنای جذب حداکثری کاربر است. شما هنگامی که قادر باشید، مخاطب را به سایت خود بکشانید، قادر هستید که آموزش سئو فرآیند رسیدن به هدف خود را ترسیم کنید.

بررسی نرخ کلیک کاربران بر اساس رتبه بندی در نتایج گوگل
تاثیر جایگاه در نتایچ گوگل آموزش سئو  بر نرخ کلیک کاربران (تاثیر سئو بر کسب بازدید)
شما می توانید برای کاربران موبایل که آموزش سئو صفحه نمایش کوچیک تری در اختیار دارند، تعدادی از گزینه های اساسی را برای فروش، جذب یا توضیح خدمات در دید بالاتری قرار بدهید که آن ها قادر باشند با رضایت بیشتری در سایت شما بمانند و یا آن را بعد از انجام پروسه مدنظر شما ترک کنند!

معمولا این اثبات شده است که سایت هایی که بر اساس اصولی که در دوره های آموزش سئو به آن ها یاد داده می شود، سایت خود را بازبینی کرده اند، می توانند در زمان های کوتاهی، تعداد زیادی مخاطب به سمت خود جذب کنند.

البته بدیهی است که هرچقدر الگوریتم های گوگل به صورت کاربردی تری شناخته شوند و از آن ها در محتوا استفاده شود، آموزش سئو شما می توانید شانس بیشتری در نتیجه داشته باشید.

شما می توانید زبان بهتری از کاربران را درک کنید و با مخاطب خود آموزش سئو به صورت بهتری ارتباط نهایی برای فروش یا معرفی برند خود برقرار کنید، اما چه چیزی باعث می شود که آموزش سئو برای تمامی کسب و کارها مفید باشد؟

چرا باید آموزش SEO  را تمامی کسب و کارها در برنامه خود قرار دهند!
اگر کسب و کاری دارید و یا دوست دارید آموزش سئو که خودتان به یک متخصص و یا مشاور سئو تبدیل شوید، باید این دلایل را بشناسید. این علت ها به شما کمک می کند که بتوانید خودتان را ترغیب کنید که در دوره های آموزش بهینه سازی سایت و SEO شرکت کنید تا مخاطبان بهتر و بیشتری داشته باشید.

البته شما می توانید بهینه سازی سایت را به صورت پروژه ای به افراد متخصص برون سپاری کنید، اما این کار آموزش سئو همیشه خوب نیست، شاید می پرسید چرا؟ در ادامه به مهم ترین دلایل یادگیری سئو توسط کسب و کارها می پردازیم:

هزینه سئو و بهینه سازی سایت، بالاست!
برای قیمت آموزش سئو گذاری یک پروژه سئو با کمک ابزارها، فنون و … لازم است که ابتدا میزان  ارزش کلمه کلیدی، میزان جستجو، میزان رقابت و … به صورت کامل بررسی شود. هرچقدر که سایت شما بتواند به صورت کامل تری در کلیدواژه های برتر رتبه کسب کند، ورودی بیشتری خواهید داشت، اما باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید.

گاهی اوقات به قدری هزینه انجام  آموزش سئو پروژه های سئو بالاست که برخی از کسب و کارها قادر به پرداخت آن ها نیستند آموزش سئو  به همین علت توصیه می شود که شاید شرکت در یک دوره آموزش سئو بتواند یک هزینه به صرفه تر باشد.

جزئیات بیشتر..

طراحی سایت

اکثر مردم برای اینکه طراحی سایت خرید بهتری داشته باشند قبل از خرید کالا خود را در اینترنت جستجو میکنند طراحی سایت  و به بررسی ارائه کنندگان آن در فضای آنلاین میپردازند و بهترین آن را انتخاب می کنند و به خرید طراحی سایت  اقدام می کنند.

در دنیای امروز طراحی سایت  و آنلاین شدن اکثر کارها حتی کارهای اداری و بانکی بهتر آن است که کسب و کار خود را به روز نگه داریم و با پیشرفت روش های کسب درآمد پیشرفت کنیم تا فراموش نشویم.

طراحی سایت فروشگاهی دارای مزایای بسیاری دارد که از جمله ویژگی های طراحی سایت فروشگاه آنلاین این است که شما می توانید در کنار کسب و کار خود به فروش محصولاتتان در سایتتان نیز بپردازید و یا روشی دیگر اینکه در طراحی سایت محصولات مجزا و متفاوتی را به فروش برسانید.

امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کار دارای مکانی برای فروش محصولات خود نیستند . بلکه صرفا فعالیت مجازی داشته و طراحی سایت محصولات و یا خدمات خود را تنها از طریق اینترنت عرضه می نمایند. این به این معنی است که برای طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد حتما لازم نیست مکان یا مغازه ای برای ارائه محصولات و خدمات خود به مشتریانتان داشته باشید.

از مزایای طراحی سایت فروشگاهی در ادامه صحبت خواهیم کرد اما در نظر داشته باشید که طراحی سایت فروشگاهی مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت اما به شرط آنکه اعتماد مشتری را با ارائه بهترین خدمات و بهترین کیفیت بتوانید به دست آورید.

مزیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی 

طراحی سایت فروشگاهی باعث جذب مشتریان بیشتر
استفاده از مزایای طراحی سایت فروشگاه آنلاین با عرضه بر مبنای تقاضا
استفاده از مزایای طراحی سایت فروشگاه انلاین با حذف هزینه‌های خرید و اجاره
طراحی سایت فروشگاهی همیشه باز و در دسترس
بدون نیاز به مکان
کاهش هزینه بازاریابی با هدف گیری بهتر
گسترش گستره جغرافیایی
1-طراحی سایت سایت فروشگاهی باعث جذب مشتریان بیشتر

راه‌اندازی یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به دلیل دسترسی آسان و راحت آن، سبب نگهداری هرچه بیشتر مشتریان وفادار و قدیمی می شود. از طرف دیگر، یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از هر نقطه دنیا برای همگان قابل دسترس خواهد بود. اگر بتوانید برای سفارش های دورتر یعنی خارج از شهر یا کشورتان امکانی برای ارسال فراهم سازید تا سفارشات مشتری راحت به دستشان برسد آنگاه:

مشتریان قدیمی شما که از محل سکونت سابق خود نقل مکان کرده اند، طراحی سایت همچنان امکان خرید از فروشگاه شما را خواهند داشت.
مشتریان جدیدی از مناطق دورتر خواهید یافت و و مشتریان شما روز به روز افزایش خواهند یافت.
این مورد یکی از مهمترین و قابل توجه ترین مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی است.

2-استفاده از مزایای طراحی سایت فروشگاه آنلاین با عرضه بر مبنای تقاضا

خریداران با مراجعه به یک فروشگاه فیزیکی، توقع مشاهده محصولات و بررسی آنها را خواهند داشت. هرچند ممکن است مراجعه کننده کالا را بخرد یا به هر دلیلی اعم از قیمت، مقایسه با کالای دیگر و… از خرید آن، منصرف شود. در هر صورت شما موظف هستید موجودی مناسبی از کالاهای قابل ارائه، با میزان تقاضای نامشخص داشته باشید.

برای یک طراحی سایت فروشگاه آنلاین، لازم است تصویر و کاتالوگ مناسبی برای هر محصول ارائه شود اینگونه مشتریان با اعتماد بیشتری محصول را سفارش خواهند داد و همینطور کاتالوگ و اطلاعات آن باعث می شود تا مشتری اطلاعات بیشتری از کالا های موجود شما داشته باشد و راحت تر محصول مطابق نیاز خود را سفارش دهد.

البته فروشنده باید برای رضایت مشتری این مورد را در نظر بگیرید که، امکان تامین کالا برای سفارش‌های طراحی سایت ایجاد شده را دارد یا خیر، در غیر اینصورت کالا را از منوی محصولات حذف کند یا اتمام موجودی را، اعلام نماید.

3-استفاده از مزایای طراحی سایت فروشگاه انلاین با حذف هزینه‌های خرید و اجاره

گسب کار در مغازه یا طراحی سایت فروشگاه یا شرکت همواره با هزینه‌های تهیه یا اجاره، نگهداری، تعمیرات، مالیات و… همراه خواهد بود.  علاوه بر هزینه های اجاره و پول برای مکان هزینه‌های نگهداری از ساختمان و نیاز به نیروهای انسانی بیشتر نیز، از هزینه های دیگر کسب و کار غیر آنلاین است.

هزینه دیگری که برای مغازه و مکان کسب و کار صرف میشود زمان هایی است که طراحی سایت برای مناسبت‌های گوناگون، حراج‌های ویژه یا تغییر فصل، نیازمند تغییر دکور فروشگاه باشید هزینه‌های قابل توجهی برای ابزار، وسایل و نیروی کار بوجود خواهند آمد.

جزئیات بیشتر..

درآمد اینترنتی

قبل از اینکه شما را با ایده های کسب درآمد اینترنتی آشنا کنم هدفم این است که به شما بگویم که کسب درآمد اینترنتی چیست؟ و شما را با مزایای درآمدزایی از اینترنت آشنا کنم.

با پیشرفت در تکنولوژی و پیدایش اینترنت این موقعیت برای بسیاری از افراد ایجاد شده است درآمد اینترنتی که بتوانند از طریق اینترنت کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند و به درآمدهای بالایی برسند.

 

اینترنت یک منبع طلا است! یعنی شما اگر اصول کسب درآمد اینترنتی را یاد بگیرید و با مباحث بازاریابی اینترنتی آشنا باشید خیلی راحت و ساده میتوانید محصولات و خدماتتان را در اینترنت به میلیون ها نفر بفروشید.

 

حتما وب سایت های زیادی را دیده اید که توانسته اند به درآمدهای بسیار بالایی در ماه برسند یا کانال ها و پیج های زیادی در شبکه های اجتماعی مشاهده کرده اید که توانسته اند به درآمدهای بسیار زیادی در ماه و یا حتی روز برسند.  تمام این شاخه های کسب درآمد اینترنتی میباشد.

شما با راه اندازی کسب و کارتان در اینترنت مثل آب خوردن میتوانید به درآمدهای بسیار زیادی در ماه و حتی در روز برسید. فقط به این نکته بسیار مهم توجه کنید که باید کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

 

شما در هر زمینه ایی میتوانید از اینترنت درآمدزایی کنید. ولی یکی از بزرگترین مشکلات بسیاری از افراد هنگام کسب درآمد از اینترنت این است که دقیقا نمیدانند چه ایده ایی را برای درآمدزایی و کسب درآمد از اینترنت انتخاب کنند.درآمد اینترنتی  این را بدانید که شما در هر زمینه ایی که مهارت و تخصص دارید میتوانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید. اگر فروشگاه فیزیکی دارید و محصولات فیزیکی مثل کیف و کفش میفروشید میتوانید محصولاتتان را در اینترنت به تمام افراد دنیا بفروشید و این یکی از معجزات کسب درآمد از اینترنت است.

 

در هر کسب و کاری که بخواهید وارد شوید باید مهارت و تخصص آن را بدانید. برای کسب درآمد از طریق اینترنت هم به همین صورت. اگر هدفتان کسب درآمد اینترنتی است باید اصول بازاریابی اینترنتی را بدانید. شاید بپرسید که بازاریابی اینترنتی چیست؟

 

بازاریابی اینترنتی مهمترین رکن در کسب و کار های اینترنتی محسوب میشود و منظور از بازاریابی اینترنتی یعنی افزایش بازدید سایت و تبدیل سایت است، به زبان ساده باید کاری کنید که مخاطبان و کاربران زیادی شما را پیدا کنند و آن ها درآمد اینترنتی را به شمتری دائم خود تبدیل کنید که به این فرایند بازاریابی اینترنتی گفته میشود.

 

برای اینکه بتوانید از طریق کسب و کار اینترنتی تان به درآمد های بالایی برسید درآمد اینترنتی باید تمام اصول بازاریابی اینترنتی را کامل یاد بگیرید. البته اگر بخواهم مباحث بازاریابی اینترنتی را به صورت کامل به شما آموزش بدهم ممکن است این مقاله بسیار طولانی شود. به همین دلیل اگر قصد داشتید که مباحث بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید حتما مقاله آموزش بازاریابی اینترنتی را مطالعه کنید.

 

حالا که متوجه شدید که کسب درآمد اینترنتی چیست و چگونه  میتوانید از طریق کسب درآمد از اینترنت به درآمدهای بالایی در ماه برسید پس همراه من باشید تا شما را با مزایای کسب درآمد از طریق اینترنت آشنا کنم.

آیا هر کس میتواند از طریق اینترنت کسب درآمد کند؟
هر کسی میتواند از طریق اینترنت درآمدزایی و کسب درآمد داشته باشد به شرطی که درآمد اینترنتی اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی را بداند

 

بهتر است قبل از این که به سراغ مباحث اصلی برویم پاسخ این سوال را بدهم که آیا هر کس می‌تواند از طریق اینترنت درآمدزایی داشته باشد یا نه؟ این یکی از پر تکرار ترین سوالاتی است که خیلی از افراد در زمینه کسب درآمد اینترنتی از من می پرسند. و جواب من بله است.

هر کسی با هر شرایطی می تواند از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشه. کسب درآمد از اینترنت هیچ محدودیت خاصی ندارد. شما در هر شرایطی که هستید می توانید از اینترنت کسب درآمد کنید و کسب درآمد اینترنتی محدودیت به سن و سال نیست. و در کل می توانم بگویم که شما در هر شرایطی می توانید از اینترنت درآمد زایی کنید.

 

بهتر است همین ابتدای راه به شما بگویم که کسب درآمد اینترنتی مثل هر شغل و کسب و کاری سختی خودش را دارد و هرگز نمی توانید بدون تلاش و زحمتی در آن موفق شوید.

در بسیاری از مشاوره هایی که دارم  درآمد اینترنتی دیدم که خیلی از افراد بعد از این که کسب و کار اینترنتی شان را راه اندازی می کنند به درآمدی که می‌خواهند نمی‌رسند. وقتی وب سایتشان را بررسی میکنم میبینم که اصلا کار خاصی انجام نداده اند و تنها کاری که کردند این است که چند مقاله با چند محصول تولید کردند و انتظار دارند که به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند.

 

اگر شما هم جزء این دسته از افراد باشید مطمئن باشید در کسب درآمد اینترنتی خود شکست خواهید خورد و به درآمد مطلوبی که می خواهید نمی رسید. پس برای اینکه بتوانید به درآمد اینترنتی زیادی در ماه برسید حتماً باید تلاش و پشتکار داشته باشید. اگر در جهت موفقیت کسب و کارتان تلاش کنید و متوقف نشوید مطمئن باشید به درآمدی که میخواهید خواهید رسید.

من اصلاً قصد انگیزه دادن به شما را ندارم اما اگر اصول کسب درآمد اینترنتی را بدانید و کار آنلاین تان را راه اندازی کنید مطمئن باشید به درآمدهای بسیار زیادی خواهید رسید.

https://dominickbzxq51528.angelinsblog.com/7385826/درآمد-اینترنتی
https://cruzfkmk38495.bloggadores.com/7422157/درآمد-اینترنتی
https://remingtonpyby73746.humor-blog.com/7303461/درآمد-اینترنتی
https://johnnyfnsr63095.thekatyblog.com/7359040/درآمد-اینترنتی
https://finnjsuo40529.blogspothub.com/7411827/درآمد-اینترنتی
https://connercikk39517.idblogmaker.com/7405793/درآمد-اینترنتی 
https://paxtonkpqo30516.blogdemls.com/7413747/درآمد-اینترنتی
https://edgarhkkk28495.ageeksblog.com/7391102/درآمد-اینترنتی 
https://troymtvt53975.blogunteer.com/7389019/درآمد-اینترنتی
https://tysonelni17284.life3dblog.com/7384472/درآمد-اینترنتی
https://hectortqfs89229.therainblog.com/7384093/درآمد-اینترنتی
https://gregoryjsag96396.ltfblog.com/7409412/درآمد-اینترنتی
https://titusmcpa97531.blogars.com/7365716/درآمد-اینترنتی
https://johnathanmcoa97530.thechapblog.com/7390842/درآمد-اینترنتی 
https://tysonmnje33322.blogmazing.com/7385597/درآمد-اینترنتی
https://manuelttpl55554.blogsvirals.com/7393632/درآمد-اینترنتی
https://andreejoo89124.glifeblog.com/7392380/درآمد-اینترنتی
https://johnathanuiqt73836.losblogos.com/7373399/درآمد-اینترنتی
https://dominickvitc69268.estate-blog.com/7387339/درآمد-اینترنتی
https://tysonbawr87776.prublogger.com/7387841/درآمد-اینترنتی
https://chancesspj55444.blogdomago.com/7297109/درآمد-اینترنتی
https://elliottjlcu90099.bloguerosa.com/7386761/درآمد-اینترنتی
https://trentonujpu25680.daneblogger.com/7393267/درآمد-اینترنتی
https://mylesybey71222.goabroadblog.com/7391187/درآمد-اینترنتی
https://trevoroyjs25825.popup-blog.com/7371462/درآمد-اینترنتی
https://lukashrze23174.activablog.com/7387087/درآمد-اینترنتی  
https://louiscczu99988.bloggazzo.com/7388398/درآمد-اینترنتی
https://trentonzzlv35825.ssnblog.com/7368510/درآمد-اینترنتی
http://lanepvnf95050.aboutyoublog.com/7952649/درآمد-اینترنتی
http://juliushapb69257.blog2news.com/8139069/درآمد-اینترنتی
http://gunneroxfl29529.blog4youth.com/7876724/درآمد-اینترنتی
http://damienmjcm43100.blog5star.com/8188378/درآمد-اینترنتی
http://gunnerppnj55544.blogdun.com/8176740/درآمد-اینترنتی 
http://andyrgrf70258.bloggactif.com/8761667/درآمد-اینترنتی
http://caidencpcm48642.blogginaway.com/8194465/درآمد-اینترنتی
http://titusucfh18411.blogolenta.com/8558173/درآمد-اینترنتی
http://deannyhs63186.blogripley.com/8231517/درآمد-اینترنتی 
http://alexisyrbk91580.blogsmine.com/6713266/درآمد-اینترنتی
http://andresrojy61703.blogsuperapp.com/8104577/درآمد-اینترنتی
http://emilioaikl16275.dgbloggers.com/7947076/درآمد-اینترنتی
http://beauesdk93703.dreamyblogs.com/7972600/درآمد-اینترنتی
http://reidjqss50616.frewwebs.com/8168043/درآمد-اینترنتی
http://martinaqft64208.howeweb.com/8091818/درآمد-اینترنتی 
http://johnnyqudl59628.idblogz.com/7891881/درآمد-اینترنتی
http://keeganiwfk79124.izrablog.com/5384755/درآمد-اینترنتی
http://waylonffny72727.kylieblog.com/7939201/درآمد-اینترنتی
http://emilioekkl66678.luwebs.com/8249098/درآمد-اینترنتی
http://rowancljf72849.myparisblog.com/7082777/درآمد-اینترنتی
http://codylbui21865.slypage.com/8467772/درآمد-اینترنتی
http://lanepftf19753.theideasblog.com/6992765/درآمد-اینترنتی
http://jaidendxlz09876.webbuzzfeed.com/8137063/درآمد-اینترنتی
http://connerufil42974.webdesign96.com/8054621/درآمد-اینترنتی
http://andyvdhj06284.59bloggers.com/8073350/درآمد-اینترنتی
http://dallasiapc08643.bligblogging.com/8433421/درآمد-اینترنتی
http://jeffreyvvsn67766.thelateblog.com/8313912/درآمد-اینترنتی
http://eduardossqm66655.actoblog.com/8310726/درآمد-اینترنتی
http://marcozazd73566.blog-mall.com/8360413/درآمد-اینترنتی

جزئیات بیشتر..

خرید کمپین رپورتاژ آگهی حرفه‌ای از رپورتاژ ادز با مشاوره رای


خرید کمپین رپورتاژ آگهی حرفه‌ای از رپورتاژ ادز با مشاوره رایگان سئو
خرید کمپین رپورتاژ چه تاثیری در کسب و کار شما خواهد داشت ؟ امروزه در بین تبلیغات اینترنتی رپورتاژ اگهی یکی از پر تاثیر ترین انواع تبلیغات است که می تواند به شما در کسب رتبه در نتایج گوگل هم کمک کند ، علاوه بر نقش خرید رپورتاژ در سئو سایت شما می تواند در برند اورنس یا آگاهی از برند شما نیز کمک کند.


yektanet.com
چرا رپورتاژ ادز ؟
رپورتاژ ادز یکی از قدیمی ترین فعالان حوزه رپورتاژ آگهی در ایران می باشد ، ماموریت رپورتاژ ادز تنها فروش رپورتاژ آگهی نیست ، کارشناسان رپورتاژ ادز به دنبال انتقال تجربیات خود در زمینه رپورتاژ آگهی به مشتریان عزیز می باشند از این رو در کنار فروش رپورتاژ آگهی وضعیت وب سایت مشتری را مورد بررسی قرار می دهند و براساس وضعیت وب سایت مشتری سایت های متناسب با حوزه کاری و وضعیت سئویی وب سایت مشتری کمپین رپورتاژ آگهی معرفی می کنند.

از ویژگی های دیگر خرید رپورتاژ از رپورتاژ ادز قیمت خرید رپورتاژ آگهی مناسب می باشد.


 پربیننده ترین
خبر خوب حاجی میرزایی برای معلمان
کوچ عشایر را از نزدیک ببینید + عکس
برنامه های جدید استخدامی در آموزش و پرورش
توضیح جدید وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشایی مدارس
سفربه گیلان و مازندران ممنوع
نکات کلیدی در انتشار رپورتاژ آگهی حرفه ای
برای انتشار یک رپورتاژ آگهی حرفه ای همکاری با یک آژانس باسابقه در حوزه رپورتاژ آگهی می تواند کمک شایانی در نتیجه گیری کمپین های رپورتاژ آگهی شما داشته باشد.

در گام نخست برای انتشار رپورتاژ آگهی شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که سایت های متناسب با حوزه کاری تان را انتخاب کنید ، اما برای انتخاب سایت مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی باید این نکته را در نظر داشته باشید که از نظر سئو سایت هم باید یک استراتژی درستی را در انتشار رپورتاژ رعایت کنید چرا که اگر این اتفاق نیافتد امکان پنالتی شدن سایت شما در نتایج گوگل امکان پذیر است ، کارشناسان رپورتاژ ادز پروژه شما را آنالیز می کنند و از پنالتی شدن سایت شما در نتایج گوگل جلوگیری می کنند.

در گام دوم تولید محتوا اهمیت بسیار زیادی را در نتیجه گیری از رپورتاژ برای شما خواهد داشت ، محتوای تولید شده به هیچ عنوان نباید کپی شده باشد ، اگر محتوای شما کپی شود مطمئنا تاثیر زیادی را در نتایج رتبه شما در گوگل نخواهد داشت و هزینه شما سوخت خواهد شد.

کارشناسان تولید محتوای رپورتاژ ادز با قیمت های رقابتی خدمات تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی را در اختیار شما قرار می دهند اگر خودتان وقت تولید محتوا را ندارید می توانید این مهم را به کارشناسان رپورتاژ ادز بسپارید. تیم حرفه ای نویسندگان رپورتاژ ادز با تولید محتوای یونیک و قدرتمند جلوی مشکلات را میگیرند. پس در صورت خرید رپورتاژ از این مجموعه نگرانی در مورد تولید محتوای حرفه ای برای سئو نخواهید داشت. نویسندگان این مجموعه با تجربه چند ساله خود به عنوان خبرنگار آشنا به سئو بهترین محتوا را برای شما خواهند نوشت .

افزایش اعتبار رپورتاژ
پس از انتشار رپورتاژ پس از گذشت چند ماه نوبت به افزایش اعتبار رپورتاژ های شماست ، در این حوزه کافی است خدمات پس از فروش رپورتاژ را که با هزینه های اندک ارائه می شود استفاده کنید ، افزایش اعتبار رپورتاژ ها با بازنشر محتوای شما در سایت های پکیج های PBN انجام می پذیرد که به اصطلاح سئوکاران رپورتاژ های هرمی نام دارد.

 

https://www.tesmino.com/reportage/

 

 

جزئیات بیشتر..

آموزش فروش

دوره آموزش فروش ۰ تا ۱۰۰ با مطالب کاملا جدید و متفاوتآموزش فروش

تعداد جلسات: یک جلسه کارگاهی ۵ ساعته

چگونگی برگزاری دوره: به صورت آنلاین (وبینار)

مدرس: محمد جانبلاغی

مخاطبان: مدرسان، مدیران فروش، و تمام کسانی که به رشد کسب و کارشان علاقه دارند.

هزینه ثب نام: ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ثبت نام در دوره فروش

در ۵ ساعت آموزش به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شوید و امپراطوری فروش محصولات، آموزش و دوره های خود را راه‌اندازی کنید!

آموزش تکنیک های فروش

آموزش تکنیک های فروش دقیقا چیست؟

«آموزش تکنیک های فروش» نام دوره‌ای آموزشی است که از سال ۱۳۹۴ توسط محمد جانبلاغی برگزار می‌شود.

در دوره آموزش فروش به متخصصان، مدرسان، مدیران و فروشنده ها آموزش داده می‌شود چگونه محصولات شان را حرفه ای معرفی و ارائه کنند و با بازاریابی حرفه‌ای، در کار فروش محصولاتشان درآمدی عالی داشته باشند و همچنین هزاران مشتری راضی و خوشحال داشته باشند.

به کسب‌و‌کار خود جهشی بزرگ بدهید و رشد واقعی خود را آغاز کنید!

شما جزو فروشندگان معمولی نباشید که کار خدماتی ارائه می‌دهند و هیچوقت درآمد پایدار ندارند. شما می‌توانید یک امپراطوری قوی برای کسب و کارتان راه‌اندازی کنید و علاوه بر خدمت، درآمدی بسیار عالی و رویایی داشته باشید.

چگونه می توان در حوزه تخصصی تان بهترین و معروفترین فروشنده شوید؟

شما می‌توانید با یادگیری تکنیک های آموزش فروش تبدیل به یک مدیرفروش، مدرس و سخنران بسیار معروف و مطرح شوید. در این صورت هواداران زیادی دارید و محصولات و خدمات شما طرفداران زیادی پیدا می کند.

بسیار مهم است که خودتان را چطور معرفی می‌کنید. آیا مخاطب ما را به‌خاطر می‌سپارد و کار ما را دقیقا درک می‌کند. در این دوره یاد می گیرید که چگونه کسب و کارتان را حرفه ای معرفی کنید.

آیا می دانید اگر به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شوید زندگی شما چگونه می شود؟

دوره فروش

هر روز از کارتان نهایت لذت را می‌برید چون برای خودتان کار می‌کنید و به راحتی ایده‌های خودتان را پیاده می‌کنید.

نگران درآمد نیستید چون درآمدی بسیار عالی دارید و اطرافیان به ارزش شما پی می برند.

در ساعت‌هایی که کار نمی‌کنید و در مسافرت و تفریح هستید باز هم درآمد دارید.

نتایج شاگردان ما کیفیت دوره آموزش فروش را نشان می‌دهد

مدرسان و مدیران فروش بسیاری در دوره « آموزش تکنیک های فروش » شرکت کرده‌اند و توانسته‌اند رشد کسب‌و‌کار خود را در مدت کوتاهی چند برابر کنند. همین موضوع نشان می‌دهد دوره « آموزش تکنیک های فروش ما » کاملا کاربردی و نتیجه‌بخش است.

روش‌های منحصر به فرد دوره آموزش فروش را در هیچ دوره دیگری نخواهید یافت.

آموزش تکنیک های فروش

سرفصل‌های دوره آموزش فروش

آموزشی تکنیک های فروش بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی یکی از ارزان‌ترین و سریع‌ترین راه‌های ورود به بازار آموزش و فروش محصولات و خدمات شما است.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش برند سازی

زمانی فروش محصولات و دوره‌های شما بیشتر می‌شود که به یک برند تبدیل شوید. روش‌های معروف شدن و محبوب شدن را فرا خواهید گرفت.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش تبلیغ ‌نویسی پیشرفته

یاد می‌گیرید متن‌هایی بنویسید که مخاطب با خواندن آن، آرزوی تهیه محصولات آموزشی شما را داشته باشد و در اولین فرصت ممکن خرید کند.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش بازاریابی با رسانه‌های اجتماعی

تمرکز ما بیشتر بر استفاده از اینستاگرام و تلگرام خواهد بود. با رسانه‌های اجتماعی خیلی سریع‌تر معروف می‌شوید.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش تشریح حرفه‌ای محصولات

بسیاری از توضیحاتی که فروشندگان درباره محصولات و خدمات خود می‌دهند باعث منصرف شدن خریدار می‌شود! روش ارائه توضیحات حرفه‌ای را می‌آموزید.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش ساخت پیشنهادهای ویژه

بسیاری از خریداران فقط زمانی خرید می‌کنند که به آن‌ها یک پیشنهاد ویژه ارائه بدهیم. روش ساخت پیشنهادهای ویژه توضیح داده خواهد شد.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش مهارت‌های مذاکره

بسیاری از فروشندگان فروش مهارت صحبت کردن خوبی ندارند، چون دیدگاه درستی نسبت به خودشان، مشتریان و کارشان ندارند.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش مکالمات تلفنی حرفه‌ای

یک فروشنده حرفه‌ای در مکالمات تلفنی خود بایدبتواند اثر خوب و مثبتی در مخاطب ایجاد کند.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش ترفندهای بازاریابی عصبی

در این دوره نکات و ترفندهایی از علم بازاریابی عصبی می‌گوییم که می‌توانید برای افزایش سریع فروش و سودتان استفاده کنید.

آموزش تکنیک های فروش

آموزشی تکنیک های فروش مشاوره

شما در پایان دوره آموزش فروش به یک مشاور حرفه‌ای تبدیل می‌شوید که می‌توانید به ازای دریافت مبلغی قابل‌توجه، به دیگران کمک کنید.

آموزش تکنیک های فروش

مدرس دوره آموزش فروش کیست؟

محمد جانبلاغیمحمد جانبلاغی

  نویسنده بیش از ۷ جلد کتاب روانشناسی

  مدرس دوره های  فروش و بازاریابی

  مشاور و مربی شماری از کسب و کار ها و استارتاپ ها (کسب و کارهای نوپا)

 مدرس سئو و دیجیتال مارکتینگ

آموزش تکنیک های فروش

تمام هزینه‌های بازاریابی شما دور ریختن پول است اگر…فروشندگانی حرفه‌ای و آموزش دیده نداشته باشید! 

ما در این دوره فقط بر آموزش تمرکز نمی‌کنیم بلکه تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه‌ای!

شما هم می توانید مثل همه مدیران فروش، پزشکان، وکلا، منشی‌ها و ویزیتورها زیادی که به صورت خصوصی و یا کارگاهی در این دوره محمد جانبلاغی شرکت کرده اند ثبت نام کنید. 

اغلب فروشندگان برتر در دوره‌های تخصصی فروش شرکت کرده‌اند!

آموزش تکنیک های فروش

نحوه برگزاری دوره آموزش فروش چگونه است؟

دوره آموزش فروش هم به صورت گروهی (سمیناری/کارگاهی/وبینارو هم خصوصی (در محل کار شما یا موسسه محمد جانبلاغی) برگزار می شود.

آموزش تکنیک های فروش

یک چالش عجیب!

آموزش جدیدترین تکنیک های فروش

مشاوره تخصصی کسب و کار

 هزینه شرکت در دوره آموزش فروش

 ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

ثبت نام در دوره فروش

آموزش تکنیک های فروش

 پرداخت کارت به کارت 

  شماره کارت: ۸۲۶۸-۵۴۱۹-۲۳۱۳-۶۲۸۰

  شعبه حساب: بانک مسکن

  صاحبان حساب: محمد جانبلاغی

  اطلاعات بیشتر ثبت نام و شرکت در دوره آموزش جدیدترین تکنیک های فروش

 برای ثبت نام و شرکت در این دوره لطفاً با شماره زیر تماس بگیرید

تماس با شرکت سایت محمد جانبلاغی تلفن تماس: ۵۵۶۱ ۹۸۰ ۰۹۱۴ 

به شما تبریک می‌گوییم! اگر به این مرحله رسیدید شما جزو شرکت‌کنندگان دوره حرفه ای فروش هستید!

read more

جزئیات بیشتر..

1 2